Titles you rated
SignRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0