Titles you rated
Penny PinchersRated ★ 1.0
CountdownRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 1.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The ScentRated ★ 0.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
As OneRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 0.5
The TowerRated ★ 1.0
For the EmperorRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
NoahRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5