Series
Ratings
86
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Rules of LoveRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0- General HospitalRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.0