Titles you rated
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 1.5