Movies
Ratings
530
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Love Is in the AirRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5