Series
Ratings
51
Secret Love AffairRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0