Series
Ratings
90
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
HERORated ★ 1.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0- BossRated ★ 2.0
JumongRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
GothamRated ★ 1.5
My Beautiful BrideRated ★ 2.0
PunchRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
HwajungRated ★ 1.0