Titles you rated
Life on MarsRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Mad DogRated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 5.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.0
Game Development GirlsRated ★ 3.5