Movies
Ratings
52
Non-fiction DiaryRated ★ 4.5- Food ChainRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 5.0
Beautiful SundayRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 5.0
A Gang StoryRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0