Series
Ratings
122
WaywardRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.5
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5