Movies
Ratings
409
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.5
CapernaumRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The VillageRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5
Midnight SunRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 2.5
Stonehearst AsylumRated ★ 3.5