Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0