Titles you rated
Accel WorldRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5- Tales of The AbyssRated ★ 2.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0