Movies
Ratings
22
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0