Movies
Ratings
147
Bleak NightRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0