Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5