Titles you rated
Empire of the SunRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0