Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0