Titles you rated
Padam PadamRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0