Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
RomanceRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.5