Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
My SunshineRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0