Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 0.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5