Movies
Ratings
38
Finding ForresterRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
LooperRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0