Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0