Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5