Movies
Ratings
262
V for VendettaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Macadam StoriesRated ★ 2.0
I OriginsRated ★ 4.5
PlaytimeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0