Titles you rated
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 1.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
LoversRated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 0.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5