Series
Ratings
16
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0