Movies
Ratings
398
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
Remember YouRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Say 'I Love You'Rated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 2.0
Romantic IslandRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Enemies In-LawRated ★ 2.0