Series
Ratings
49
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Water Polo YankeesRated ★ 3.0
Second LoveRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0