Movies
Ratings
253
ColoniaRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
Boy from WonderlandRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0