Series
Ratings
21
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0