Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0