Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Midnight in Hong Kong with SISTARRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 1.0
JumongRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5