Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 3.0
Everybody KnowsRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 4.5
On Body and SoulRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0