Series
Ratings
28
Game of ThronesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Inside My MindRated ★ 2.0
JinRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0