Series
Ratings
17
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0