Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Everyone Loves MeRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 2.5
MixteRated ★ 3.5
Be Passionately in LoveRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0