Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0