Movies
Ratings
436
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0