Series
Ratings
184
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0