Movies
Ratings
1235
Into the WildRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.0
Super Size MeRated ★ 4.0
Overwatch: HeroRated ★ 3.5- Finding PpongRated ★ 4.0
Overwatch Animated Short: InfiltrationRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Overwatch Animated Short: Honor and GloryRated ★ 4.0- SawRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 2.0