Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.0