Titles you rated
SuccessionRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5