Movies
Ratings
24
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0