Movies
Ratings
308
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 2.5
The CaveRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0