Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Secret SuperstarRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0