Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Oliver TwistRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5