Series
Ratings
27
Solitary GourmetRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
DexterRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 0.5