Movies
Ratings
1602
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
DogManRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0